Wewterynarz w przychodni OptoVet Wrocław

Wewterynarz w przychodni OptoVet Wrocław
Metro nazwa:
Wewterynarz w przychodni OptoVet Wrocław
Metro kategoria:
Metro streszczenie:

OptoVet to klinika weterynaryjna, gdzie wszystkie zwierzęta traktowane są z należytą starannością. Jeżeli zależy Wam na współpracy z najlepszymi specjalistami, to śmiało możecie się do nas zgłaszać. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie dokładne godziny otwarcia naszej kliniki, jak również dane kontaktowe, dzięki czemu bez problemu znajdziecie nas we Wrocławiu.

Weterynarz w przychodni OptoVet Wrocław fot.1

Naszą specjalnością jest okulistyka psów oraz kotów. W naszej ofercie znajdują się: badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego za pomocą tonometru, badanie okulistyczne za pomocą lampy szczelinowej, oftalmoskopia pośrednia i bezpośrednia, badanie drożności przewodu nosowo-łzowego, test z fluoresceiną i wiele innych.

Weterynarz w przychodni OptoVet Wrocław fot.2

W pierwszej kolejności zapraszamy na konsultację, dzięki czemu będziemy mogli podjąć decyzję odnośnie dalszego leczenia państwa ulubieńców. Posiadamy ogromne doświadczenie w leczeniu zwierząt. Wykorzystujemy najnowszą technologię, która umożliwia nam wiele. Zaufajcie nam, a Wasi domowi ulubieńcy znajdą się w najlepszych rękach.

Metro telefon:
534820033
Metro NIP:
8952114212
Metro Regon:
366321634
Metro centrala:
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław
  • Wewterynarz w przychodni OptoVet Wrocław
  • Wewterynarz w przychodni OptoVet Wrocław