Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg
Metro kategoria
Metro streszczenie

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg to kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów w zakresie prawnym, w języku niemieckim i polskim. W zakres usług kancelarii wchodzą m.in. opinie i porady prawne, reprezentowanie przed sądem, a także szeroko pojęte doradztwo prawne. Usługi są kierowane zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Kancelaria ta została założona w 2017 roku we Wrocławiu i specjalizuje się w zakresie usług transgranicznych, prawie gospodarczym, prawie spółek, cywilnym, rodzinnym oraz prawem spadkowym. Polsko- Niemieckie prawo handlowe bywa niezwykle skomplikowane, dlatego skrupulatna i wnikliwa analiza są niezbędne, aby podjęte działania cieszyły się wysoką skutecznością.

Dodatkowo kancelaria gwarantuje jasny i klarowny sposób rozliczania się oraz naliczania kosztów wykonywanych usług. Wszystkie usługi świadczone przez kancelarię mają charakter kompleksowy. Ta nowoczesna i nieszablonowa kancelaria prawna oferuje pełne wsparcie dla firm w zakresie wdrażania przepisów RODO.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Metro telefon
519419646
Metro NIP
8522531717
Metro Regon
367772089
Metro centrala
ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław
  • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg