Helemejko Centrum Medyczne – dobry kulista Wrocław

Helemejko Centrum Medyczne – dobry kulista Wrocław
Metro nazwa:
Helemejko Centrum Medyczne – dobry kulista Wrocław
Metro kategoria:
Metro telefon:
660206896
Metro NIP:
8981029578
Metro Regon:
930332280
Metro centrala:
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
Metro streszczenie:

Wzrok jest prawdziwym darem i dlatego nie należy go zaniedbywać ani lekceważyć objawów jego pogorszenia. W celu jego należytego utrzymania najlepiej regularnie korzystać z usług wykwalifikowanych specjalistów. Dlatego wizyta we wrocławskim Centrum Medycznym Helmejko jest właściwą decyzją.

Dobry okulista Wrocław – gabinet 

Tym, co cechuje placówkę, jest z odpowiednie podejście do problemów pacjentów, zaangażowanie lekarza okulisty i odpowiednia opieka nad nimi. Również same zabiegi są wykonywane w sposób profesjonalny i jednocześnie zapewniana jest przyjazna atmosfera i komfort.

Oferta Centrum Medycznego Helmejko obejmuje: zespół suchego oka, badanie na obecność nużeńca, leczenie zaćmy i zapalenia spojówek, usuwanie ciała obcego z rogówki, płukanie dróg łzowych u dorosłych i wiele innych zabiegów. Na uwagę zasługuje z pewnością innowacyjna terapia ZSO za pomocą Rexon-Eye. Urządzenie w bezpieczny i bezbolesny, a nawet komfortowy sposób stymuluje naturalną regenerację i odnowę komórek.

Centrum Medyczne Helmejko to doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie dobry wzrok i pragną się nim jak najdłużej cieszyć.

  • Helemejko Centrum Medyczne – dobry kulista Wrocław