Ginekolog Wrocław – Centrum Medyczne Ginemedica

Ginekolog Wrocław – Centrum Medyczne Ginemedica
Metro kategoria:
Metro streszczenie:

Centrum Medyczne Ginemedica z Wrocławia ma przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania ze swojej oferty. Jest to nowoczesna klinika ginekologiczna zlokalizowana w samym centrum miasta. Znajdziecie tutaj wszechstronną i kompleksową opiekę ze strony znakomicie wykwalifikowanych specjalistów z takich dziedzin jak między innymi ginekologia, położnictwo, onkologia, neurologia inne. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy psychologa, psychiatry a także seksuologa.

Ginekolog Wrocław – gabinet w Centrum Ginemedica fot.1

Diagnoza Państwa schorzeń w Centrum Medycznym Ginemedica odbywa się przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu, takiego jak na przykład aparaty ultrasonograficzne do wykonywania badań USG w tym badań prenatalnych kobiet znajdujących się w ciąży. Znajdziecie tutaj Państwo również możliwość wykonania badań laboratoryjnych, diagnostykę autyzmu oraz pomoc z zakresu fizjoterapii.

Ginekolog Wrocław – gabinet w Centrum Ginemedica fot.2

Można skorzystać także z konsultacji online z wybranym specjalistą. Celem uzyskania bliższych szczegółów oferty usług medycznych dostępny jest numer telefonu +48 71 727 62 03 i +48 530 929 758 a także e-mail kontakt@ginemedica.pl Wszystkie niezbędne informacje można uzyskać również odwiedzając stronę internetową Centrum.

Centrum Medyczne Ginemedica

Metro telefon:
530929758
Metro NIP:
9251906613
Metro Regon:
021960554
Metro centrala:
ul. Krawiecka 1/2 50-148 Wrocław
  • Ginekolog Wrocław – Centrum Medyczne Ginemedica
  • Ginekolog Wrocław – Centrum Medyczne Ginemedica