Firma Wiązar Polska – wiązary dachowe drewniane

Firma Wiązar Polska – wiązary dachowe drewniane
Metro kategoria:
Metro streszczenie:

Wiązar Polska to rodzinna firma z długoletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku prefabrykowanych konstrukcji dachowych. Głównym jej produktem są wiązary dachowe, które w przeciwieństwie do więźby dachowej, są tańszym i szybszym rozwiązaniem. Oferta dotyczy kompleksowej usługi, tj. przede wszystkim dostarczenia oraz zamontowania wiązar dachowych na terenie całego Dolnego Śląska.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Wiązary dachowe jak i więźba dachowa mogą być stosowane na budynkach o różnorodnym przeznaczeniu, w tym przede wszystkim budownictwie mieszkaniowym oraz w inwestycjach wielkogabarytowych dla przemysłu czy rolnictwa. W ofercie firmy znajdują się również ściany szczytowe.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

Wiązary dachowe produkowane są z wysokiej jakości tarcicy konstrukcyjnej, która spełnia polskie normy budowlane. Jest wyjątkowo trwała, odporna na działanie insektów i grzybów, a właściwy stopień wilgotności sprawia, że również niepalna. Zaangażowanie, wiedza oraz doświadczenia sprawia, że usługa wykonywana jest zawsze kompleksowo i zgodnie z preferencjami każdego klienta.

Wiązar Polska

Metro www:
Metro telefon:
578211132
Metro NIP:
1230537879
Metro Regon:
011059223
Metro centrala:
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
  • Firma Wiązar Polska – wiązary dachowe drewniane
  • Firma Wiązar Polska – wiązary dachowe drewniane