Auto GTA – wrocławski skup aut używanych

Auto GTA – wrocławski skup aut używanych
Metro kategoria:
Metro streszczenie:

Firma Auto GTA specjalizuje się w szybkiej sprzedaży samochodów i oferuje również możliwość odkupienia aut do właścicieli, którym zależy na czasie i otrzymaniu szybkiej gotówki za swój pojazd. Firma prowadzi zarówno skup aut sprawnych, zadbanych i w bardzo dobrym stanie, jak i skup samochodów niesprawnych mechanicznych, które nie nadają się już do poruszania się po ruchu drogowym.

Wykwalifikowany personel firmy Auto GTA jest w stanie odebrać pojazdy od klientów zarówno na miejscu, w siedzibie firmy, jak i dojechać po samochody maksymalnie do 30 km od Wrocławia. Profesjonalna obsługa gwarantuje darmową wycenę auta i wstępną, atrakcyjną propozycję odkupu starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientom tak, by byli z tej transakcji zadowoleni.

Dodatkowo przy sprzedaży auta do skupu samochodów firmy Auto GTA obowiązuje minimum formalności, dzięki czemu klient nie musi wypełniać całej masy papierów opóźniających otrzymanie przez niego należności za sprzedany pojazd. Firma zapewnia atrakcyjne ceny, dobre warunki umowy i ekspresową płatność.

Metro telefon:
730117117
Metro NIP:
8951876724
Metro Regon:
020742967
Metro centrala:
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław