Koncert muzyczny

, Author

Pasja powinna sprawiać nam jak najwięcej radości, a do tego dobrze by było, gdyby dała nam przy tym dobry zarobek, dzięki czemu nie musielibyśmy się martwić o to, że nie mamy czasu na rozwijanie swoich zainteresowań. Właśnie dlatego postanowiliśmy połączyć naszą cudowną pasję muzyczną z zarobkiem. Od pewnego czasu myśleliśmy nad stworzeniem kapeli, która grałaby muzykę rockową.

Sądzimy, że na chwilę obecną jest ogromny popyt na ten rodzaj utworów i na pewno znajdzie się wiele osób, które chętnie wpadną na nasz koncert, gdy taki zrobimy. Skoro o tym już mowa, to właśnie od tego pragniemy zacząć. Udało nam zebrać ludzi i sprzęt, a miejsce również się znalazło. Dlatego od paru tygodni nie robimy nic innego, jak tylko ćwiczymy z naszym zespołem i poprawiamy swoje umiejętności.

W końcu nasz wielki dzień, nasz debiut już coraz bliżej. Nie możemy zawalić. Pragniemy, by każdy, kto tylko przyjdzie nas zobaczyć i posłuchać, zechciał na dłużej zostać przy naszej muzyce. Kto wie? Może uda nam się naprawdę na tym zarabiać.